My Weblog: kutahya web tasarim umraniye elektrikci uskudar elektrikci umraniye elektrikci istanbul elektrikci satis egitimi cekmekoy elektrikci uskudar kornis montaj umraniye kornis montaj atasehir elektrikci beykoz elektrikci

52 329 05 00
Bydgoszcz, PL
Weather
-17°C
wilgotność: 0%
wiatr: 0mph płn.
Max: 0 • Min: 0

 

Wypoczynek

Bydgoszcz położona wśród lasów nad dwiema rzekami, Wisłą i Brdą połączonych Kanałem Bydgoskim, jest idealnym miejsce dla osób aktywnie spędzających czas, jak i tych, którzy chcą odpocząć i nabrać sił podczas urlopu.

Gród nad Brdą odkrywa przed swoimi Gośćmi niesamowite atrakcje. Pierwsza to Wyspa Młyńska, znajdująca się w Centrum Miasta, która zbiera niezliczoną liczbę nagród za najlepiej zrewitalizowany obszar. Usytuowanych jest na niej wiele muzeów, które można odkrywać, jak i spędzać czas w rekreacyjnych obszarach wyspy, przeznaczonych dla dzieci i dorosłych. Kolejne przystanki to gotycka Katedra z XV w., Stary Rynek, gmach Opery Novej, ul. Gdańska z muzyczną dzielnicą i najnowsze atrakcje, czyli grająca fontanna przy Filharmonii Pomorskiej oraz Fontanna Potop, która dopiero niedawno odzyskała swoje piękno. Kanał bydgoski także zachwyca, a dodatkowo zaprasza na spacer tramwajem wodnym, zasilanym energią słoneczną. Wspomnieć należy także o Myślęcinku czyli Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku, który jest największym w Polsce parkiem miejskim, a w którym na odwiedzających czeka moc atrakcji.

 

Bydgoski Węzeł Wodny jest najcenniejszym zasobem środowiska miasta. Stanowi on element międzynarodowych dróg wodnych: E70 łączącej Antwerpię z Kłajpedą oraz drogi E40 łączącej Morze Bałtyckie z Morzem Czarnym. W skład węzła wchodzą łączące się ze sobą, skanalizowane, bądź spławne cieki wodne o łącznej długości nabrzeży ok. 100 km. Ponadto Bydgoski Węzeł Wodny jest łącznikiem dorzeczy Wisły i Odry. Fanom aktywnego wypoczynku Bydgoszcz zaoferować może również spływy kajakowe, pole golfowe, ścieżki rowerowe, trasy do Nordic Walkingu, skateparki, baseny oraz sale sportowe.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy specjalne zniżki.

Cena weekendowa (piątek-poniedziałek) SGL TWIN/DBL
119,00 zł 187,00 zł

W Restauracji hotelowej także czeka Państwa moc atrakcji, od prezentacji zdrowego żywienia, poprzez pokazy kuchni molekularnej, a w Barze, specjalnie przygotowana dla Państwa Stefa Rozrywki, do której zapraszamy na gry kinetyczne, karaoke i wiele innych atrakcji przygotowanych przez nasz Zespół. Żeby aktywnie spędzić czas, wystarczy wyjść z Hotelu i przejść 150 m, aby znaleźć się w Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu, w którym przygotowane są następujące atrakcje:

  • kompleks pomieszczeń do różnorodnych form masażu;
  • sauny, jacuzzi i gabinety hydroterapeutyczne do hydromasaży, biczów wodnych, kąpieli terapeutycznych oraz błotnych;
  • hala sportowa składająca się z boiska do siatkówki, koszykówki oraz halowej piłki nożnej;
  • bogato i nowocześnie wyposażona siłownia;
  • pływalnia zawierająca sześć torów.

Dla naszych Gości, przygotowaliśmy specjalną ofertę, Voucher Rabatowy, umożliwiający skorzystanie z powyższych atrakcji z 25% rabatem.

Poniżej zamieszczamy linki do stron, które pozwolą zapoznać się obszerniej z atrakcjami czekającymi na Państwa w naszym mieście, oraz ośrodków kulturalnych, które czekają na Państwa ze swoją ofertą:

Bydgoszcz.pl – oficjalna strona Bydgoszczy.

VisitBydgoszcz- strona na której znajdziecie Państwo najświeższe informacje o atrakcjach czekających w naszym mieście.

Filharmonia Pomorska – strona Filharmonii Pomorskiej im. I. J. Paderewskiego. Filharmonia posiada salę koncertową ze słynną w świecie akustyką.

Teatr Polski – strona Teatru Polskiego w Bydgoszczy im. Hieronima Konieczki, prezentuje miejsce wielu przeżyć artystycznych, w którym realizowane są m.in.: Festiwal Prapremier oraz Festiwal Camera Obscura (Międzynarodowy Festiwal Reportażu).

Opera Nova – strona Opery Novej, teatru operowego, pełniącego również rolę teatru muzycznego. Odbywa się w niej m.in. Bydgoski Festiwal Operowy, czy też Camerimage (jeden z największych na świecie festiwali filmowych poświęcony sztuce operatorów filmowych).

Masz pytanie? Napisz! Porozmawiaj z nami

← Poprzedni krok

Dziękujemy za wiadomość, odpowiemy gdy tylko będzie to możliwe!

Proszę podać poprawne imię, email oraz pytanie.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Usuń historię