52 329 05 00
Bydgoszcz, PL

Restauracja Hotelu POZYTON otwarta jest w godzinach 07:30-22:00.

Sala restauracyjna

Zapraszamy do skosztowania niepowtarzalnych dań przygotowywanych pod kierownictwem Szefa Kuchni. Potrawy kuchni polskiej są wykonane z pietyzmem i starannością, dzięki której nawet najbardziej wymagający Goście będą zadowoleni. Informujemy, że na terenie całego obiektu oraz w jego otoczeniu, obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych, w tym palenia nowatorskich wyrobów tytoniowych i papierosów elektronicznych.

W sierpniu szczególnie polecamy chłodnik ogórkowy, zrazy z ziemniakami i zasmażaną czerwoną kapustą oraz  mule na białym winie z bagietką czosnkową… Potrawy lekkie, letnie i taniej niż nad morzem. ;)

 Pobierz kartę menu

 

 


Wyświetl większą mapę

Sala barowa

To miejsce, w którym czeka na Państwa moc atrakcji. Nasz Personel wprowadzi Was w tajniki walk Gladiatorów, podszkolicie się w strzelaniu z łuku, albo rozegracie turniej siatkówki plażowej. Dla bardziej odważnych zorganizujemy ring taneczny. Maksymę „śpiewać każdy może…”, wprowadzimy na wieczorach karaoke, na które serdecznie zapraszamy.

Ponadto w przyjaznej atmosferze spędzicie Państwo niezapomniane chwile z rodziną i przyjaciółmi przy pysznych deserach i znakomitej kawie.

 

 

 


Wyświetl większą mapę

Rozmiar czcionki
Kontrast