My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

52 329 05 00
Bydgoszcz, PL
Weather
-17°C
wilgotność: 0%
wiatr: 0mph płn.
Max: 0 • Min: 0

Radioterapia

Zgodnie z zapisami Pakietu Onkologicznego funkcjonującego od stycznia 2015 roku, Pacjenci Centrum Onkologii posiadający skierowanie od lekarza prowadzącego, na czas wykonywania procedury medycznej (w dni, w których odbywa się naświetlanie)  mają zapewniony bezpłatny nocleg w Hotelu POZYTON. W ramach noclegu zapewniamy Pacjentowi śniadanie (w formie bufetu) oraz obiadokolację (zestaw składający się z zupy, II dania i napoju, ustalonych przez Szefa Kuchni). Bezpłatny nocleg nie przysługuje w dniach, w których nie odbywa się naświetlanie.

Radioterapia jest jedną z technik leczenia chorób nowotworowych, która polega na niszczeniu komórek nowotworowych za pomocą promieniowania jonizującego.

Więcej o metodzie radioterapii → TUTAJ

 

PET-CT

Ponadto niezależnie od obecnych wytycznych Pakietu Onkologicznego, Pacjenci spoza województwa Kujawsko-Pomorskiego, którzy przyjadą do Centrum Onkologii na badanie PET-CT w Hotelu POZYTON dobę przed badaniem oferuje darmowy nocleg w pokoju jednoosobowym (SGL).

Diagnostyka izotopowa (PET-CT), to specjalna odmiana diagnostyki nowotworowej opartej o działanie izotopów promieniotwórczych. Dział medycyny zajmujący się wykorzystaniem izotopów nazywa się medycyną nuklearną.

Więcej o badaniu PET-CTTUTAJ

Chemioterapia

Chemioterapia jest jedną z metod leczenia nowotworów. W zależności od typu nowotworu, stadium jego rozwoju oraz kondycji Pacjenta, może być stosowana jako podstawowa terapia lub jedynie jako część wspomagająca leczenie skojarzone z radioterapią i chirurgią onkologiczną. Pacjenci mogą skorzystać z jednodniowej terapii w Ambulatorium Chemioterapii. Pacjenci korzystający z Ambulatorium Chemioterapii poddawani są terapii cyklicznie. Specjalnie dla Nich przygotowano ofertę pobytu cyklicznego w Hotelu POZYTON z 25% zniżką przy pięciokrotnym pobycie w ciągu 3 miesięcy. Cena za pokój jednoosobowy (SGL) wynosi 119,00 zł. W cenę wliczone jest śniadanie.

Więcej o ambulatorium chemioterapii →TUTAJ

 

Masz pytanie? Napisz! Porozmawiaj z nami

← Poprzedni krok

Dziękujemy za wiadomość, odpowiemy gdy tylko będzie to możliwe!

Proszę podać poprawne imię, email oraz pytanie.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Usuń historię