My Weblog: kutahya web tasarim umraniye elektrikci uskudar elektrikci umraniye elektrikci istanbul elektrikci satis egitimi cekmekoy elektrikci uskudar kornis montaj umraniye kornis montaj atasehir elektrikci beykoz elektrikci

52 329 05 00
Bydgoszcz, PL
Weather
-17°C
wilgotność: 0%
wiatr: 0mph płn.
Max: 0 • Min: 0

Biznes

Bydgoszcz, to największe miasto województwa Kujawsko-Pomorskiego, stanowiące ważne ogniwo w systemie gospodarki kraju i Europy. Przez miasto przebiegają drogi krajowe nr 5, 10, 25 oraz 80. Linia kolejowa łącząca Śląsk i Kraków z Gdynią krzyżuje się w Bydgoszczy ze szlakiem Warszawa-Szczecin i Wrocław-Gdynia. Istotną rolę odgrywa dzięki swym bardzo dobrym warunkom technicznym jeden z lepszych w kraju Port Lotniczy, obsługujący zarówno loty międzynarodowe jak i krajowe. Funkcjonują tu oraz powstają nowe centra biurowe, między innymi: Biznes Park Kraszewskiego 1, Bydgoskie Centrum Biznesu, SCANPARK Business Center, Your Office, ML Office, F262. Skoro zatem zawitacie Państwo w celach biznesowych do naszego miasta, zapraszamy serdecznie do Hotelu POZYTON.

Spotkanie biznesowe

Spotkanie biznesowe przy śniadaniu? To doskonały pomysł na mityng z kontrahentami lub współpracownikami. Oferujemy Państwu klimatyzowaną Restaurację w naszym Hotelu, w której zorganizować można śniadanie biznesowe, lunch lub kolację. Czekają na Państwa także nowoczesne sale konferencyjne na wyłączność z kompleksowym wyposażeniem w Centrum Konferencyjnym Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu usytuowanym w odległości 150 m od Hotelu. Znajdziecie tam Państwo cztery klimatyzowane sale, które mogą działać samodzielnie lub zostać połączone w przeróżnych konfiguracjach. Pozwoli to na prowadzenie szkoleń w szerszym gronie, jak i kameralnych niewielkich grupach. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, pozwalający na organizację szkoleń na najwyższym poziomie. Obok sal duża przestrzeń funkcjonalna pozwala na zaplanowanie przerw kawowych, jak i lunchów, które uatrakcyjnią czas spędzony podczas szkolenia.

Więcej o PARiSie → TUTAJ

Integracja

Po konferencji zapraszamy Państwa na spotkania integracyjne do Restauracji hotelowej, w której będzie można spędzić miło czas w przyjaznej atmosferze. Ponadto proponujemy Państwu organizację pokazów kulinarnych od zdrowej żywności poprzez kuchnię molekularną, atrakcyjną ofertę dań regionalnych jak i międzynarodowych. W Strefie Rozrywki spędzą Państwo czas przy nastrojowej muzyce, bądź w strefie rozrywki, przygotowanej specjalnie na potrzeby naszych Gości.

Dla osób aktywnych fizycznie na popołudnia proponujemy wizytę w Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu, w którym przygotowane są następujące atrakcje, także wpływające na integracyjny charakter spotkań:

  • kompleks pomieszczeń do różnorodnych form masażu;
  • sauny, jacuzzi i gabinety hydroterapeutyczne do hydromasaży, biczów wodnych, kąpieli terapeutycznych oraz błotnych;
  • hala sportowa składająca się z boiska do siatkówki, koszykówki oraz halowej piłki nożnej;
  • bogato i nowocześnie wyposażona siłownia;
  • pływalnia zawierająca sześć torów.

 

Masz pytanie? Napisz! Porozmawiaj z nami

← Poprzedni krok

Dziękujemy za wiadomość, odpowiemy gdy tylko będzie to możliwe!

Proszę podać poprawne imię, email oraz pytanie.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Usuń historię