52 329 05 00
Bydgoszcz, PL
Weather
-17°C
wilgotność: 0%
wiatr: 0mph płn.
Max: 0 • Min: 0

Biznes

Bydgoszcz, to największe miasto województwa Kujawsko-Pomorskiego, stanowiące ważne ogniwo w systemie gospodarki kraju i Europy. Przez miasto przebiegają drogi krajowe nr 5, 10, 25 oraz 80. Linia kolejowa łącząca Śląsk i Kraków z Gdynią krzyżuje się w Bydgoszczy ze szlakiem Warszawa-Szczecin i Wrocław-Gdynia. Istotną rolę odgrywa dzięki swym bardzo dobrym warunkom technicznym jeden z lepszych w kraju Port Lotniczy, obsługujący zarówno loty międzynarodowe jak i krajowe. Funkcjonują tu oraz powstają nowe centra biurowe, między innymi: Biznes Park Kraszewskiego 1, Bydgoskie Centrum Biznesu, SCANPARK Business Center, Your Office, ML Office, F262. Skoro zatem zawitacie Państwo w celach biznesowych do naszego miasta, zapraszamy serdecznie do Hotelu POZYTON.

Spotkanie biznesowe

Spotkanie biznesowe przy śniadaniu? To doskonały pomysł na mityng z kontrahentami lub współpracownikami. Oferujemy Państwu klimatyzowaną Restaurację w naszym Hotelu, w której zorganizować można śniadanie biznesowe, lunch lub kolację. Czekają na Państwa także nowoczesne sale konferencyjne na wyłączność z kompleksowym wyposażeniem w Centrum Konferencyjnym Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu usytuowanym w odległości 150 m od Hotelu. Znajdziecie tam Państwo cztery klimatyzowane sale, które mogą działać samodzielnie lub zostać połączone w przeróżnych konfiguracjach. Pozwoli to na prowadzenie szkoleń w szerszym gronie, jak i kameralnych niewielkich grupach. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny, pozwalający na organizację szkoleń na najwyższym poziomie. Obok sal duża przestrzeń funkcjonalna pozwala na zaplanowanie przerw kawowych, jak i lunchów, które uatrakcyjnią czas spędzony podczas szkolenia.

Więcej o PARiSie → TUTAJ

Integracja

Po konferencji zapraszamy Państwa na spotkania integracyjne do Restauracji hotelowej, w której będzie można spędzić miło czas w przyjaznej atmosferze. Ponadto proponujemy Państwu organizację pokazów kulinarnych od zdrowej żywności poprzez kuchnię molekularną, atrakcyjną ofertę dań regionalnych jak i międzynarodowych. W Strefie Rozrywki spędzą Państwo czas przy nastrojowej muzyce, bądź w strefie rozrywki, przygotowanej specjalnie na potrzeby naszych Gości.

Dla osób aktywnych fizycznie na popołudnia proponujemy wizytę w Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu, w którym przygotowane są następujące atrakcje, także wpływające na integracyjny charakter spotkań:

  • kompleks pomieszczeń do różnorodnych form masażu;
  • sauny, jacuzzi i gabinety hydroterapeutyczne do hydromasaży, biczów wodnych, kąpieli terapeutycznych oraz błotnych;
  • hala sportowa składająca się z boiska do siatkówki, koszykówki oraz halowej piłki nożnej;
  • bogato i nowocześnie wyposażona siłownia;
  • pływalnia zawierająca sześć torów.